Divadlo eMILLIon | Zpět na hlavní stránku

Foto z Her pro nejmenší

Hry pro nejmenší

Pojďte si s námi hrát!

Pro nejrůznější příležitosti, jako jsou dny dětí, karnevaly, mikulášské nadílky, pohádkové lesy, letní dětské tábory, městské či hradní slavnosti, jarmarky – zkrátka všude tam, kde jsou děti – nabízíme hry, při kterých si i ti nejmenší mohou vyzkoušet svoji zručnost a dovednost a určitě se pobaví. Hry lze uskutečnit jak pod širým nebem, tak i v interiéru.

Jedná se např. o házení míčků do velikánské klaunovy pusy či házení kroužků na slonův chobot, střílení z dětské kuše na loupežníky, kteří obsadili starobylý hrad, nebo vysvobození princezny, která je uvězněna na zámku a držena tam tříhlavým drakem – zde pomůže pouze sestřelení hlav přesným zásahem šípu z luku.

Svou zdatnost mohou prověřit ti, kteří vyzkoušejí chůzi na chůdách. A pro ty, kdo si chtějí jen chvíli posedět, nabízíme koutek s nejrůznějšími obrázky k vymalování. Pro maminky, které rády fotí svoje děti, máme k dispozici piráta, jemuž děti propůjčí svůj obličej.

Naše nabídka her stále narůstá, protože ji doplňujeme o další a další hry.

Hry mohou být pouze jako doplněk programu nebo jako ucelená soutěž, kdy děti obdrží kartičky, do kterých se zaznamenává absolvování každé hry a na závěr přichází vyhodnocení, kdy děti obdrží ceny, které dodá pořadatel akce.

Chcete zjistit cenu představení? Napište nám.

(C) Emillion